Będzie BAL !!!

Będzie BAL !!!

Ach! To był Bal nad bale!!!! Zapraszamy do fotorelacji na naszym FB 🙂

ZIMOWY PORANEK

ZIMOWY PORANEK

❄️❄️❄️FERIE ZIMOWE 2024❄️❄️❄️ Szukasz pomysłu na zimowy poranek? Zapraszamy do Andaluzji na spektakl 🙂 “BABROSZKI LECĄ W KOSMOS” Spektakl autorski, skierowany dla dzieci od 4 roku życia o charakterze interaktywnym….

BRAK MIEJSC

BRAK MIEJSC

Zapraszamy na Ferie z Andaluzją’2024 🙂 Super wycieczki, niespodzianki, mnóstwo śmiechu i radości, atrakcyjne spędzenie czasu 🙂 Wykwalifikowana kadra opiekunów i ratownika medycznego. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.

KARNAWAŁ 2024

KARNAWAŁ 2024

Zapraszamy na KARNAWAŁ z DJ Space 🙂 Sobota 27 stycznia 2024 – BAL PRZEBIERAŃCÓW! W cenie biletu: – wspaniała zabawa, – barek kawowy (bez limitu). Bilety: 50 zł. Sobota 10…

Bajkowy Bal :)

Bajkowy Bal :)

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI Z BALU NA NASZYM FB 🙂 Zapraszamy Milusińskich na bajkowy BAL KARNAWAŁOWY 🙂 Nadszedł czas zabaw i tańców! Kochamy bajkowych bohaterów a dzieci uwielbiają się przebierać za…

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status