Kup bilet

FORMA ZAKUPU BILETÓW

GOTÓWKA / KARTA

Bilety są do nabycia w kasie biletowej Ośrodka Kultury “Andaluzja”

PRZELEW

Bilety wstępu można nabyć wpłacając pieniądze na nasze konto najpóźniej na 3 dni przed imprezą (w treści należy umieścić informację: IMPREZA, ILOŚĆ BILETÓW, NR TEL. KONTAKTOWEGO ). Potwierdzenie przelewu należy przesłać do nas drogą elektroniczną (e-mail: impresariat@okandaluzja.pl . W temacie proszę wpisać: Potwierdzenie przelewu) lub faxem. Bilety będą do odbioru przed imprezą za okazaniem dokumentu tożsamości lub potwierdzenia przelewu zgodnego z otrzymanym przez O.K. Andaluzja.

Uwaga: Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontakt z działem instruktorów w celu potwierdzenia dostępności wolnych miejsc.

W celu otrzymania faktury VAT prosimy o kontakt z nami. Informujemy, że zwrotów biletów na dyskoteki, koncerty itp.; nie przyjmujemy. Wyjątek stanowi jedynie odwołanie imprezy z WINY ORGANIZATORA

NUMER KONTA

PKO Bank Polski SA
20 1020 2313 0000 3702 0556 0489
 

 

NASI PARTNERZY:


 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status