SPI nie ŚPI – koncert i nabór do kolejnej edycji!!!!

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2024/05/PROMOCJA-SPI-scaled.jpgSPI nie ŚPI – koncert i nabór do kolejnej edycji!!!!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy

KONCERT FINALISTÓW
SPI nie ŚPI !!!

23 maja 2024 😊 WSTĘP WOLNY

 

Wystąpią:
COAST PATROL
– I MIEJSCE – X SPI nie ŚPI’ 2022

LUDZIE
– NAGRODA SPECJALNA RADIA PIEKARY – X SPI nie ŚPI’ 2022

SABINA SZAFARZ
– I MIEJSCE – X SPI nie ŚPI’ 2023

EMILIA FRANIELCZYK
– II MIEJSCE – X SPI nie ŚPI’ 2023

NADIA STYŚ
– II MIEJSCE – X SPI nie ŚPI’ 2022

NATALIA GRZESIK
– NAGRODA PUBLICZNOŚCI – X SPI nie ŚPI’ 2023

TED WALSH – UCZESTNIK – X SPI nie ŚPI’ 2023

Już po raz dwunasty Miasto Piekary Śląskie, Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie i Ośrodek Kultury Andaluzja zapraszają młodych artystów do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI.
Tegoroczną edycję swoim Patronatem Honorowym
objął Poseł na Sejm RP Pan Łukasz Ściebiorowski.

Celem Przeglądu jest prezentacja, popularyzacja i promocja zespołów muzycznych i solistów, duetów oraz stworzenie im możliwości występu na profesjonalnej scenie. W wydarzeniu mogą wziąć udział zespoły instrumentalno-wokalne (nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki), duety oraz soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski.

 

Zapraszamy do udziału! Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne.
Aby dokonać zgłoszenia, należy dostarczyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres administrator@okandaluzja.pl.
Szczegóły na www.okandaluzja.pl

Do zarejestrowania zespołu wymagana jest akceptacja postanowień regulaminu poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu.
Nabór zespołów i solistów, duetów trwać będzie od 13 maja do 30 września 2024 r. W przypadku wpłynięcia do Organizatora w terminie do 30 września 2024 r. mniej niż 5 zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu naboru lub odwołania imprezy.

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status