Mega koncert! 3 zespoły na scenie Andy!

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2024/03/PROAGE2024-scaled.jpgMega koncert! 3 zespoły na scenie Andy!

To będzie ogień!!!

Trzy zespoły na scenie Andy!

Zapraszamy w sobotę

16 listopada 2024 na koncert

😊

 

Wystąpią:
HERE ON EARTH
Zespół od sierpnia 2022 roku zespół nieustannie promuje swoje najnowsze wydawnictwo, album „Nic nam się nie należy”. Recenzje płyty ukazały się w magazynie Teraz Rock, a także na wielu muzycznych portalach. Płyta zebrała bardzo dobre oceny. Pojawiła się także w niedawnym zestawieniu magazynu Teraz Rock: „50 płyt na 50 lat polskiego próg rocka”, co było dla zespołu wielkim wyróżnieniem. Rok 2023 to przede wszystkim granie na żywo. Zespół zagrał wiele klubowych koncertów w naszym kraju oraz trzy letnie festiwale:
• Baszta ProgFest w Ostrzeszowie
• Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu
• Ino-Rock Festival w Inowrocławiu.
https://hereonearth.pl/

PROAGE
Zespół rozumie muzykę w swój niepowtarzalny sposób i dlatego też utwory są niepowtarzalne , a całość trudno dokładnie sklasyfikować. Pomysły, emocje, pewien rodzaj smutku i refleksji w tekstach działających na wyobraźnię, dopełniają dźwięki płynące z głośników. Jednak fani i krytycy uznali, że zespół zalicza się do nurtu prog-rocka.
Znak rozpoznawczy zespołu to ekspresyjny wokal, niebanalne teksty, pięknie współbrzmiący duet gitara-klawisze oraz solidna sekcja rytmiczna. Cała twórczość znajduje się na wszystkich platformach streamingowych. Zespół ma w swoim dorobku dwie EP-ki, dwa wydawnictwa koncertowe oraz 4 albumy:Odmienny Stan Rzeczywistości, MPD, 4 Wymiar, Coelum, Purgatorium.

“Purgatorium” to kontynuacja opowieści rozpoczętej na poprzednim albumie “Coelum”, stylistycznie jednak bardziej nawiązuje do wcześniejszego albumu “4 Wymiar”. PROAGE na swoich pięciu wydanych albumach udowadnia, że ich płyty to nie tylko zbiory utworów, ale prawdziwe opowieści muzyczne, w które Filosek, Mikrut, Walczyk, Jelonek i Simiński, zabierają nas już od 2008 roku. Najnowszy album zespołu PROAGE “Purgatorium”, przenosi słuchaczy w muzyczną podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej duszy. To historia człowieka, który zakończył życie i musi odnaleźć się w niezrozumiałej dla niego rzeczywistości. Na piątym albumie PROAGE dominuje rock progresywny, jednak zespół sięga również po elementy muzyki klasycznej czy elektroniczne brzmienie.
“Purgatorium” to nie tylko zbiór utworów, ale prawdziwe muzyczne doświadczenie, które wciąga słuchacza w emocjonalną i filozoficzną podróż.

www.proageband.pl https://www.youtube.com/channel/UCQjD0ofanZ58DQzr5UxJtpA

HIPGNOSIS
Grupa powstała w 2005 w Krakowie. Zyskała uznanie w kręgach odbiorców rocka progresywnego wydanymi płytami Sky Is the Limit (2006) oraz koncertową Still Ummadelling (2007). 18 lipca 2008 zespół dał bardzo dobrze przyjęty koncert na Festiwalu Night of the Prog III w Loreley, grając na jednej scenie obok tak Tangerine Dream, Klaus Schulze & Lisa Gerrard.
W listopadzie 2011 zespół wydał drugi studyjny album – Relusion, który także spotkał się z dobrym odbiorem. W notowaniu najlepszej płyty roku 2011 programu radiowego Noc Muzycznych Pejzaży nadawanego w radiowej Trójce zdobyła piąte miejsce, najwyższe spośród polskich wykonawców Na okładce płyty Relusion artyści wykorzystali surrealistyczne obrazy malarza Tomasza Sętowskiego.

 

 

Bilety na koncert – cena do 1 września 2024 – tylko 50 zł 😊
są dostępne już w sprzedaży internetowej,
bilety kolekcjonerskie – dostępne będą w kasie biletowej Ośrodka od 5 kwietnia br.
Serdecznie zapraszamy!!!

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status