Legenda neo prog rocka The Flower Kings w Andaluzji!

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2023/05/flower-kings.jpgLegenda neo prog rocka The Flower Kings w Andaluzji!

Legenda neo prog rocka,
The Flower Kings
z nową płytą i trasą koncertową w Polsce!
Jeśli jakiś zespół zasługuje na tytuł “epicki”, to bez wątpienia jest to “The Flower Kings”. Od prawie 30 lat szwedzka legenda progresywnego rocka wraz ze swoim charyzmatycznego frontmanem i gitarzystą Roine Stoltem (znanym także między innymi z Transatlantic) wzbogacają świat muzyki o symfoniczne arcydzieła, nie wykazując żadnych oznak zmęczenia przez te wszystkie lata. Większość piosenek “Królów kwiatów” trwa ponad pięć, czasem nawet ponad dziesięć minut, a mimo to nigdy nie nudzi ani przez sekundę. Z jednej strony jest to zasługa przemyślanych aranżacji, które przebiegają przez najróżniejsze nastroje, podobnie jak emocjonujący film, który sprawia, że zapominamy o pilocie. Z drugiej strony muzyka ma niesamowitą rozpiętość stylistyczną z wpływami od klasycznego bluesa i Beatlesów po Yes, Pink Floyd i jazz fusion z lat 70.

 

Na wrzesień zaplanowany jest kolejny nowy album studyjny, który zostanie zaprezentowany podczas trasy koncertowej w Polsce! Muzycy już zapowiedzieli, że stylistycznie będzie to powrót muzycznych korzeni grupy! Dowodem na to jest między innymi powrót do składu Michaela Stolta, który występował z grupą przez całe lata 90te!
Podczas trasy po Polsce zespół odwiedzi 3 miasta:
06.10.2023 Poznań, 2progi
07.10.2023 Rzgów, Gminny Ośrodek Kultury
08.10.2023 Piekary Śląskie, OK Andaluzja
Bilety dostępne w cenie:
99 zł do 30.06
109 zł od 01.07
120 zł w dniu koncertu
na platformie bilety24: https://www.bilety24.pl/…/1075-the-flower-kings-piekary…

BILETY KOLEKCJONERSKIE NA KONCERT W PIEKARACH ŚL. DOSTĘPNE W OK ANDALUZJA!!!
ZAKUP – https://okandaluzja.pl/?page_id=663
 

 

To znakomita okazja, by usłyszeć najnowsze utwory zespołu oraz klasyczne hity, takie jak “Stardust We Are”, “The Truth Will Set You Free” czy “I Am the Sun”.

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status