Laura Cox w marcu 2023 NIE zagra w OK Andaluzja!!!

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2023/01/lzy.pnghttps://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2023/01/lzy.pngLaura Cox w marcu 2023 NIE zagra w OK Andaluzja!!!

 UWAGA!!!

Koncerty Laury Cox zostają odwołane!
Oświadczenie managementu:
Due to events beyond our control, it is impossible for us to maintain the three concerts in Poland.
Therefore, the shows in Warsaw (30/03), Piekary Slaskie (31/03) and Poznan (01/04) are cancelled.
I’m really sad about this and want to apologize to Laura’s fans who have been waiting for this for a while. We are working hard to be able to come back soon!
Thank you very much for your understanding and support.
Muzivox.
 
Jako organizatorzy, powyższą wiadomość przyjęliśmy ze smutkiem i zaskoczeniem. Niestety koncerty Laury Cox w Polsce zostają odwołane choć podobnie jak wielu fanów, czekaliśmy na nie z utęsknieniem.
Bilety można zwracać w miejscu zakupu. Mamy nadzieję, że Laura wróci jednak do Polski w innym terminie. W międzyczasie polecamy Waszej uwadze inne wydarzenie, którym jest koncert Pristine w Piekarach Śląskich. Mamy nadzieję, że to wydarzenie choć częściowo zrekompensuje stratę po odwołanym koncercie.
 
ZWROT BILETÓW W OK ANDALUZJA:
– bilety zakupione w kasie Ośrodka Kultury “Andaluzja” – zapraszamy do kasy od wtorku 28.03.2023
– zwrot przelewów na konto – wtorek 28.03.2023.

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status