WRACAMY z KONCERTAMI !!!!!!!!!!!!

WRACAMY z KONCERTAMI !!!!!!!!!!!!

21 sierpnia 2021 roku,
g.20:00

Agencja Artystyczna OSKAR
oraz
Ośrodek Kultury Andaluzja zapraszają
na niepowtarzalny koncert zespołu

RanestRane
KONCERT

ODBĘDZIE SIĘ
W OŚRODKU KULTURY “ANDALUZJA”!!!

Cena biletu: 79 zł,
natomiast w dniu koncertu 89 zł.

Miejsca siedzące,nienumerowane !!!

Bilety kolekcjonerskie dostępne
tylko w Ośrodku Kultury Andaluzja,
możecie Państwo dokonywać przelewu na nasze konto 🙂 lub zapraszamy do kasy biletowej.

Klientów, posiadających bilety zakupione na koncert, który miał się odbyć w maju ub roku
– PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM INSTRUKTORÓW 32 284-56-20 WEW.24 i 25

Włoski zespół RanestRane odda hołd angielskiej legendzie rocka progresywnego, Pink Floyd. Kto jeszcze nie widział napisanego przez Rogera Watersa filmu „The Wall”, będzie miał doskonałą okazję, żeby obejrzeć go z podkładem na żywo.

Pink Floyd nie trzeba nikomu przedstawiać, z kolei RanestRane to idealna ekipa, żeby odegrać nieśmiertelne „The Wall”. A to dlatego, że cineconcerto, czyli nagrane na nowo ścieżki dźwiękowe do dzieł filmowych to właśnie ich specjalność. Panowie uwielbiają eksperymentować, kochają rock-operę i w swoich interpretacjach pozwalają sobie na kreatywność. Docenili to między innymi Steve Rothery i Steve Hogarth z zespołu Marillion, z którymi RanestRane nagrało koncert i wielokrotnie występowało.Rzymscy muzycy rozpoczęli działalność w 2000 roku. Na koncie mają 6 albumów o wdzięcznych, oczywiście filmowych tytułach, takich jak „The Shining” czy „2001: A Space Odyseey”. Ich najnowsza płyta wydana została w 2020 r. i zawiera muzykę, która prezentowana będzie podczas wydarzenia.Obecny skład obejmuje Maurizio Meo (gitara basowa), Daniele Pomo (wokal, perkusja), Massimo Pomo (gitary) i Riccardo Romano (instrumenty klawiszowe). Ich muzyczne inspiracje to między innymi Genesis, PFM, Goblin czy Marillion.

Podczas koncertu zagrają trzydziestominutowy set złożony z własnych utworów, a następnie odegrają słynną „Ścianę” do odtwarzanego na dużym ekranie filmu „The Wall”, w którego tworzenie zaangażowana była ekipa Pink Floyd.

Plan wydarzenia:

19:30 Otwarcie Bram

20:15 RanestRane “A Space Odyssey Medley”

21:00 RanestRane “The Wall Live”

NASI PARTNERZY:


 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status