RanestRane plays the Wall

RanestRane plays the Wall

Agencja Artystyczna OSKAR
oraz
Ośrodek Kultury Andaluzja zapraszają
20 maja 2020 roku
na niepowtarzalny seans filmu
The Wall z muzyką na żywo
w wykonaniu zespołu RanestRane!

Cena biletu: 65 zł,
natomiast w dniu koncertu 80 zł.

Miejsca siedzące, numerowane!!!

Bilety kolekcjonerskie dostępne
tylko w Ośrodku Kultury Andaluzja,
czekamy na druczki, ale już możecie Państwo dokonywać przelewu na nasze konto 🙂

Bilety można zakupić na
https://bilety.kinozacisze.pl/index.php/repertoire.html?id=1182

oraz na
www.eBilet.pl

 

UWAGA!!!
Ponieważ koncert połączony będzie z projekcją filmu
to koncert odbędzie się
w Miejskim Domu Kultury
KINO ZACISZE

ul. Bytomska 73
41-940 Piekary Śląskie

Plan Wydarzenia:
19:00 Otwarcie Drzwi
19:30 Koncert RanestRane (muzyka autorska)
20:30 Koncert RanestRane plays “The Wall” połączony z projekcją filmu.

 

Włoski zespół RanestRane odda hołd angielskiej legendzie rocka progresywnego, Pink Floyd. Kto jeszcze nie widział napisanego przez Rogera Watersa filmu „The Wall”, będzie miał doskonałą okazję żeby obejrzeć go z podkładem na żywo. Soundtrack pochodzi oczywiście z płyty o tej samej nazwie.
Pink Floyd nie trzeba przedstawiać, z kolei RanestRane to idealna ekipa, żeby odegrać nieśmiertelne „The Wall”. A to dlatego, że cineconcerto, czyli nagrane na nowo ścieżki dźwiękowe do dzieł filmowych to właśnie ich specjalność. Panowie uwielbiają eksperymentować, kochają rock-operę i w swoich interpretacjach pozwalają sobie na kreatywność. Docenili to między innymi Steve Rothery i Steve Hogarth z zespołu Marillion, z którymi RaneStrane nagrało koncert i wielokrotnie występowało.
Rzymscy muzycy rozpoczęli działalność w 2000 roku. Na koncie mają 5 albumów o wdzięcznych, oczywiście filmowych tytułach, takich jak „The Shining” czy „2001: A Space Odyseey”.
Obecny skład obejmuje Maurizio Meo (gitara basowa), Daniele Pomo (wokal, perkusja), Massimo Pomo (gitary) i Riccardo Romano (instrumenty klawiszowe). Ich muzyczne inspiracje to między innymi Genesis, PFM, Goblin czy Marillion.
Podczas koncertu zagrają trzydziestominutowy set złożony z własnych utworów, a następnie odegrają słynną „Ścianę” do odtwarzanego na dużym ekranie filmu „The Wall”, w którego tworzenie zaangażowana była ekipa Pink Floyd.

NASI PARTNERZY:


 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status