Wieczór z The Flower Kings, Iamthemorning oraz Rikardem Sjöblomem 03.12.2019r.

Wieczór z The Flower Kings, Iamthemorning oraz Rikardem Sjöblomem 03.12.2019r.

WAŻNY KOMUNIKAT

W ubiegłym miesiącu założyciel i lider grupy KAYAK doznał zawału serca. W związku z okresem rekonwalescencji i dalszymi badaniami, zespół podjął decyzję o odwołaniu swoich występów na trasie z The Flower Kings. Informację tę przyjęliśmy z wielkim smutkiem. Tonowi Scherpenzeelowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że mimo wszystko KAYAK pojawi się w Polsce w innym terminie.

Dokładając wszelkich starań do tego, żeby wieczór pozostał magicznym spotkaniem z Progresywnym Rockiem, do udziału w trasie zaprosiliśmy znaną Polskiej publiczności grupę Iamthemorning oraz gościa specjalnego Rikarda Sjöbloma – założyciela, wokalistę i klawiszowca grupy Beardfish oraz członka brytyjskiej formacji Big Big Train.

Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie wśród fanów zespołu KAYAK, powyższa zamiana może być niewystarczająca w związku z czym od dnia 23.10 uruchomiona zostanie możliwość zwrotu biletów na wydarzenie.
Mamy jednak szczerą nadzieję, że pomimo okoliczności będziemy mogli spotkać się i celebrować wieczór muzyki progresywnej w niezmienionym składzie i każdy z fanów znajdzie coś dla siebie.
Mamy w końcu do czynienia z trzema wyjątkowymi, nieszablonowymi zespołami.

 

 

Niniejszym zapraszamy na wieczór z


The Flower Kings, Iamthemorning
oraz Rikardem Sjöblomem

do zobaczenia 3 GRUDNIA 2019, g.19:00!

 

 

ceny biletów BEZ ZMIAN 🙂

PRZEDSPRZEDAŻ 125 zł, natomiast w DNIU KONCERTU 140 zł.

 

 

Osoby, które zdecydują się dokonać zwrotu biletu, prosimy
o PILNY KONTAKT z działem instruktorów:
tel.32 284 56 20 wew. 24 i 25
e-mail: impresariat@okandaluzja.pl

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status