Wieczór z The Flower Kings, Iamthemorning oraz Rikardem Sjöblomem 03.12.2019r.

Wieczór z The Flower Kings, Iamthemorning oraz Rikardem Sjöblomem 03.12.2019r.

WAŻNY KOMUNIKAT

W ubiegłym miesiącu założyciel i lider grupy KAYAK doznał zawału serca. W związku z okresem rekonwalescencji i dalszymi badaniami, zespół podjął decyzję o odwołaniu swoich występów na trasie z The Flower Kings. Informację tę przyjęliśmy z wielkim smutkiem. Tonowi Scherpenzeelowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że mimo wszystko KAYAK pojawi się w Polsce w innym terminie.

Dokładając wszelkich starań do tego, żeby wieczór pozostał magicznym spotkaniem z Progresywnym Rockiem, do udziału w trasie zaprosiliśmy znaną Polskiej publiczności grupę Iamthemorning oraz gościa specjalnego Rikarda Sjöbloma – założyciela, wokalistę i klawiszowca grupy Beardfish oraz członka brytyjskiej formacji Big Big Train.

Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie wśród fanów zespołu KAYAK, powyższa zamiana może być niewystarczająca w związku z czym od dnia 23.10 uruchomiona zostanie możliwość zwrotu biletów na wydarzenie.
Mamy jednak szczerą nadzieję, że pomimo okoliczności będziemy mogli spotkać się i celebrować wieczór muzyki progresywnej w niezmienionym składzie i każdy z fanów znajdzie coś dla siebie.
Mamy w końcu do czynienia z trzema wyjątkowymi, nieszablonowymi zespołami.

 

 

Niniejszym zapraszamy na wieczór z


The Flower Kings, Iamthemorning
oraz Rikardem Sjöblomem

do zobaczenia 3 GRUDNIA 2019, g.19:00!

 

 

ceny biletów BEZ ZMIAN 🙂

PRZEDSPRZEDAŻ 125 zł, natomiast w DNIU KONCERTU 140 zł.

 

 

Osoby, które zdecydują się dokonać zwrotu biletu, prosimy
o PILNY KONTAKT z działem instruktorów:
tel.32 284 56 20 wew. 24 i 25
e-mail: impresariat@okandaluzja.pl

NASI PARTNERZY: