Pendragon zawita do Andaluzji!!! 12.03.2020r.

Pendragon zawita do Andaluzji!!! 12.03.2020r.

PENDRAGON! Legenda neo-progresywnego rocka po niezwykle udanej trasie europejskiej w 2018 roku z okazji 40-lecia istnienia, zawita wreszcie do Polski!

Dorobek zespołu Pendragon to 10 długogrających albumów studyjnych oraz trzy epki, które zaprowadziły ich na deski scen wypełnionych klubów na całym świecie. Trudno dziwić się tej popularności, kiedy posłuchamy albumów takich jak „The Masquerade Overture” czy „Not Of This World”.
Na czele zespołu stoi Nick Barrett (wokal, gitara elektryczna), który razem z Peterem Gee (gitara basowa) niezmiennie od 1978 roku tworzą trzon zespołu. Na koncertach pojawi się także niezastąpiony, wieloletni członek kapeli, Clive Nolan (znany także m. in. z zespołu ARENA) na klawiszach i Jan-Vincent Velazco na perkusji. Trasa promować będzie nową płytę zatytułowaną Love Over Fear!
Podczas koncertów usłyszymy więc nie tylko klasyki gatunku, które zespół prezentuje z okazji 40-lecia, a w tym roku ukażą się na rocznicowej kompilacji, ale i nowe kompozycje! Będzie się działo!

Biletów BRAK

Czekamy na bilety kolekcjonerskie – powinny być w przyszłym tygodniu 🙂  Natomiast już teraz możecie Państwo wpłacać należność na nasze konto (szczegóły w zakładce KUP BILET) 

 

NASI PARTNERZY: