SPI NIE ŚPI – VIII Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych

SPI NIE ŚPI – VIII Piekarski Przegląd  Amatorskich Twórczości Muzycznych

Po raz ósmy zapraszamy artystów amatorów i solistów do wzięcia udziału w Przeglądzie Amatorskich Twórczości Muzycznych. Do 11 marca czekamy na zgłoszenia uczestników spośród których zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka, która wystąpi na scenie Ośrodka Kultury Andaluzja 23 marca. Nagrodą w przeglądzie będzie występ podczas dni miasta oraz nagroda finansowa.

W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne (amatorskie czyli nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki) oraz wykonawcy, soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski. Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszeniową. Wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz od 1 do maksymalnie 2 utworów demo, które będą podstawą oceny zespołu/wykonawcy podczas eliminacji. należy dostarczyć osobiście lub drogą mailową:

  • Osobiście – wydrukowane dokumenty oraz zgrane na płytę CD utwory – w zamkniętej kopercie do: Ośrodka Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich (pokój instruktorów), z dopiskiem „VIII PRZEGLĄD AMATORSKICH TWÓRCZOŚCI MUZYCZNYCH SPI nie ŚPI”,
  • mailem na adres administrator@okandaluzja.pl wówczas utwory mogą być przesłane jako pliki mp3 lub zarejestrowane i umieszczone na serwisach muzycznych (np. YouTube) wówczas w mailu należy zamieścić działający link do utworów.

Podobnie, jak w ubiegłych latach w przeglądzie nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych, liczy się tylko profesjonalizm wykonania. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury w dniach 12-13 marca 2019r. przeprowadzi wybór zespołów, które wystąpią w koncercie finałowym. Ogłoszenie wyników eliminacji nastąpi 14 marca 2019r. Lista uczestników koncertu zostanie opublikowana na stronie www.piekary.pl oraz www.okandaluzja.pl Przegląd odbędzie się 23 marca 2019r. w Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich (ul. Oświęcimska 45). Start g.14.00

NASI PARTNERZY: