Cochise i Closterkeller zagrają dla uczestników piekarskich WTZ

Cochise i Closterkeller zagrają dla uczestników piekarskich WTZ

Zapraszamy na charytatywny koncert zespołu Cochise i Closterkeller, z którego dochód przeznaczony zostanie na bieżącą działalność Stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich, wspierającego na co dzień osoby z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy wszystkich miłośników mocnych, rockowych brzmień na koncert charytatywny organizowany dla uczestników piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Podczas koncertu, który odbędzie się odbędzie 1 lutego o godz. 18:30 w Ośrodku Kultury “Andaluzja”, wystąpi białostocki zespół Cochise grający muzykę będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Liderem i wokalistą zespołu jest znany aktor, muzyk Paweł Małaszyński. Podczas koncertu swoje utwory zaprezentuje również grupa Closterkeller, która niedawno obchodziła 30-lecie działalności, niezmiennie plasująca się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.

Informację o wejściówkach (cegiełkach) można uzyskać pod numerem telefonu: 32 767 15 06 (w godzinach 8:00 – 15:00) lub 514 456 410. Dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na bieżącą działalność Stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zespół COCHISE powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński – wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Adam „ARGON” Galewski – perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.), „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), „118” (2014 r. Metal Mind Productions), „The Sun Also Rises For Unicorns” (2015 r. MMP). 2 marca 2018 r. ukazała się piąta płyta „Swans & Lions”.

Zespół CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. “klimatycznego” rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali.
Liderką zespołu jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych. W ciągu lat swojej kariery zespół zyskał miano kultowej formacji sceny polskiej. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Są lubiani zarówno przez starszych jak i młodszych, na koncerty przychodzi młodzież rekrutująca się zarówno ze środowisk tzw. metalowych, jak i gotyckich, rockowych aż do słuchaczy muzyki pop. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu.

PDF Embedder requires a url attribute

NASI PARTNERZY: