Cochise i Closterkeller zagrają dla uczestników piekarskich WTZ

Cochise i Closterkeller zagrają dla uczestników piekarskich WTZ

Zapraszamy na charytatywny koncert zespołu Cochise i Closterkeller, z którego dochód przeznaczony zostanie na bieżącą działalność Stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich, wspierającego na co dzień osoby z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy wszystkich miłośników mocnych, rockowych brzmień na koncert charytatywny organizowany dla uczestników piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej. Podczas koncertu, który odbędzie się odbędzie 1 lutego o godz. 18:30 w Ośrodku Kultury “Andaluzja”, wystąpi białostocki zespół Cochise grający muzykę będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Liderem i wokalistą zespołu jest znany aktor, muzyk Paweł Małaszyński. Podczas koncertu swoje utwory zaprezentuje również grupa Closterkeller, która niedawno obchodziła 30-lecie działalności, niezmiennie plasująca się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.

Informację o wejściówkach (cegiełkach) można uzyskać pod numerem telefonu: 32 767 15 06 (w godzinach 8:00 – 15:00) lub 514 456 410. Dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na bieżącą działalność Stowarzyszenia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich.

Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zespół COCHISE powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński – wokal, Wojtek Napora – gitara, Radek Jasiński – bas, Adam „ARGON” Galewski – perkusja. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.), „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), „118” (2014 r. Metal Mind Productions), „The Sun Also Rises For Unicorns” (2015 r. MMP). 2 marca 2018 r. ukazała się piąta płyta „Swans & Lions”.

Zespół CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. “klimatycznego” rocka na polskiej scenie. Rozpoczynali w 1988 roku, grając ciężką muzykę spod znaku brytyjskiej nowej fali.
Liderką zespołu jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych. W ciągu lat swojej kariery zespół zyskał miano kultowej formacji sceny polskiej. Grono słuchaczy Closterkeller jest bardzo szerokie. Są lubiani zarówno przez starszych jak i młodszych, na koncerty przychodzi młodzież rekrutująca się zarówno ze środowisk tzw. metalowych, jak i gotyckich, rockowych aż do słuchaczy muzyki pop. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu.

PDF Embedder requires a url attribute

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status