Koncert charytatywny Oberschlesien 23.04 g.19.00

Koncert charytatywny Oberschlesien 23.04 g.19.00

Koncert charytatywny SERCE NA FOL dla Bartka
Oberschlesien

Uwaga!!! W związku z pilnymi sprawami organizacyjnymi zespołu Oberschlesien, został przesunięty termin koncertu DLA BARTUSIA!!!! Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 23 kwietnia 2018, g.19:00.
Pamiętajmy!!! WARTO POMAGAĆ 😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bartek z pobliskiej Rudy Ślaskiej urodził się z krytyczną wadą serca. Noworodek jest już po pierwszej, ciężkiej, kosztownej operacji  i walczy o to, by jego serce mogło dalej bić. Dlatego już teraz zapraszamy na specjalny koncert charytatywny zespołu Oberschlesien połączony z licytacją, z której dochód przeznaczony zostanie na dalsze leczenie chłopca.

O serce Bartka, jego rodzice Karolina i Michał Paliga z Rudy Śląskiej walczyli już od połowy ciąży, kiedy to zapadła diagnoza. Ze względu na nietypową, krytyczną wadą serca – HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca), chłopiec przyszedł na świat w minionym tygodniu w Niemieckiej klinice, pod okiem specjalistów, którzy od razu mogli przeprowadzić pierwszą operację ratującą serce Bartka.

Już 23 kwietnia (poniedziałek) o godz. 19:00 zapraszamy na specjalny charytatywny koncert “SERCE NA FOL”, który odbędzie się w OK Andaluzja przy ul. Oświęcimskiej 45 w Piekarach Śląskich. Podczas koncertu wystąpi zespół Oberschlesien oraz odbędzie się licytacja gadżetów takich jak: lekcja gry na gitarze, kostki gitarowe zespołu Metallica i Slipknot, czy płyta z autografami zespołu Piersi. Wszystko po to, by serce Bartka mogło dalej bić!

Cegiełki – 30 zł – będą do nabycia w dniu koncertu tj. 23 kwietnia, od godziny 13:00 w kasie OK Andaluzja. Dochód ze sprzedaży wejściówek – “cegiełek” oraz licytacji zostanie przekazany rodzicom Bartosza na dalsze etapy leczenia chłopca.

Koncert “Serce na fol” został objęty honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Więcej o historii Bartka: www.sercedlabartka.pl

NASI PARTNERZY: