Spotkanie z Joanną Sobieszczuk i wernisaż wystawy fotograficznej NORMALNOŚĆ W INNOŚCI

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2024/04/Wernisaż_spotkanie_maj2024-scaled.jpghttps://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2024/04/Wernisaż_spotkanie_maj2024-scaled.jpgSpotkanie z Joanną Sobieszczuk i wernisaż wystawy fotograficznej NORMALNOŚĆ W INNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Joanną Sobieszczuk, wdową po Przemysławie Sobieszczuku, który chorował na Epidermolysis Bullosa – pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Przemysław pomimo choroby był człowiekiem pełnym pasji. Był mówcą motywacyjnym, coachem, społecznikiem, autorem książki SIŁA w EB, a także założycielem stowarzyszenia Debra Polska kruchy dotyk.
Przemysław Sobieszczuk urodził się w Piekarach Śląskich, mieszkał w Katowicach. Był jedną z najbardziej znanych w Polsce osób z tą chorobą i jedną z najdłużej żyjących.
Zmarł 30 listopada 2023 roku w wieku 45 lat.

Spotkanie będzie pełne wspomnień…i wzbogacone zostanie o wernisaż wystawy NORMALNOŚĆ W INNOŚCI – Fotografie Agnieszki Majnusz prezentują życie osób chorych na Epidermolysis Bullosa.

Organizatorami wydarzenia są:
Fundacji EB Polska, Fundacja TRANSGRESJA i Ośrodek Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich.

https://agusmay.eu/projekty/normalnosc-w-innosci/
https://agusmay.eu/ksiazki/sila-w-eb-historia-czlowieka-ze-szkla/

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status