AKCJA LATO z ANDALUZJĄ 2022

https://okandaluzja.pl/wp-content/uploads/2022/05/AKCJA_LATO_2022_A3-scaled.jpgAKCJA LATO z ANDALUZJĄ 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy Milusińskich na „Akcję Lato z Andaluzją 2022” 😊

Wiek uczestników  7 – 13 lat (roczniki 2009 – 2015)

 

Program*:

Turnus 1 w dniach 08-12.08.2022

Poniedziałek: Kino – film pt: „Lena i Śnieżek”

Czarująca emocjami i humorem, familijna opowieść o parze niezwykłych bohaterów – nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią białym lwiątku. Czy ich wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkie dzieci.
Każde dziecko otrzyma zestaw Popcorn+napój.
Zbiórka 8:00, powrót 14:00

Wtorek: MIKROKOSMOS PARK EDUKACYJNO-ROZRYWKOWY – Ujazd

Tematyczny ogród edukacyjno-rozrywkowy, który jako pierwszy na świecie dał oczom zwiedzających niezwykle realistyczne rzeźby owadów oraz mikroorganizmów, wykonanych z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. MIKROKOSMOS jest magicznym miejscem o powierzchni niemal 10 000 m2, na której można spotkać niezwykle realistyczne rzeźby owadów oraz mikroorganizmów, każda wykonana z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. W Parku znajduje się 25 rzeźb owadów wykonanych w wielokrotnym powiększeniu oraz 25 eksponatów gigantycznych mikroorganizmów.
Zbiórka 7:45, powrót 18:00

ŚRODA: ALELE – Park przygód i atrakcji 

Dzień pełen wrażeń: Park Linowy dla dzieci od 3 do 13 lat, Parkowy Zwierzyniec, siłownia outdoorowa, trampoliny sześciostanowiskowe, strefa kreatywnej zabawy, tajemniczy krokodyl i szczudlaty jeż, ścieżka bosych stóp, plac zabaw.
Zbiórka 8:00, powrót 15:00

CZWARTEK: Chwyciarnia Gliwice

Emocje i zabawa na ściankach wspinaczkowych.
Zbiórka 8:00, powrót 14:00

PIĄTEK: AquaPark Tychy

Wodne szaleństwa w parku wodnym.
Zbiórka 8:00, powrót 14:00

 

Turnus 2 w dniach 22-26.08.2022

Poniedziałek: Warsztaty PIZZY

Pod okiem doświadczonego kucharza dzieci wezmą udział w warsztatach kulinarnych i wykonają własną pizzę z dowolnymi składnikami. Pyszna i upieczona smakować będzie wyśmienicie! W międzyczasie kucharz przedstawi dzieciom historię pizzy.
zbiórka 8:00, powrót 15:00

Wtorek: MUZEUM OGNIA – ŻORY

Zwiedzanie muzeum + kreatywne warsztaty tworzenia własnego magnesu w kształcie płomyka – Żorka. Podczas warsztatów dzieci otrzymują drewniane postacie Żorka i magnes. Zdobią go, oklejają i zabierają do domu w ramach pamiątki z Muzeum Ognia.
Zbiórka 8:00, powrót 15:00

Środa: Jura Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Zwiedzanie parku z przewodnikiem, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Kino Emocji Cinema 5D, Park Rozrywki, Plac Zabaw, Małpi Gaj, Tunel Czasu.
Zbiórka 8:00, powrót 17:00

Czwartek: Funmuzeum Gliwice

Funmuzeum to prawie 4000 metrów kwadratowych rozrywki i edukacji. To największe tego typu miejsce w Polsce. Niezliczone interaktywne i niepowtarzalne eksponaty czekają na dziecięcą kreatywność.
Zbiórka 8:00, powrót 14:00

Piątek: Kino – film pt: „Jak zostałem samurajem”
Hank jest psem, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika. Idzie mu nieźle, ale z pewnością nie jest jeszcze gotowy, gdy przychodzi chwila próby. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty, kotki i kocięta. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale najpierw musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki o ukochany dom.
Każde dziecko otrzyma zestaw Popcorn+napój.
Zbiórka 8:00, powrót 14:00

 

Codziennie dzieci otrzymają drożdżówkę na 2 śniadanie oraz wodę mineralną.

 

Zapisy od poniedziałku 23 maja br. g.8:00.**

KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA osobiście wypełnia i pozostawia w Dziale Instruktorów Ośrodka Kultury „Andaluzja”  rodzic/prawny opiekun. Rodzic/opiekun zapoznaje się z planem wycieczek i wyraża zgodę na uczestnictwo dziecka w w/w.

Opłatę 300,00 zł/dziecko/turnus należy dokonać (gotówka/karta) w kasie Ośrodka Kultury “Andaluzja” w dniu wypełnienia karty kwalifikacyjnej.
W przypadku braku wpłaty dziecko skreślane jest z listy uczestników. W przypadku rezygnacji nie przysługuje zwrot opłaty.

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.

*Program może ulec zmianie ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

**nie możesz przyjść – upoważnij osobę, która wypełni kartę i uiści opłatę.

 

 

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status