SPI nie Śpi 2020 – będzie nowy termin!!!

SPI nie Śpi 2020 – będzie nowy termin!!!

Uwaga!!!

W związku z zagrożeniem koronawirusem placówki kulturalne i sportowe działające na terenie Piekar Śląskich zawieszają swoją działalność
w terminie do 14 kwietnia.

W związku z powyższym nowy termin występu finalistów zostanie podany po 14.04.2020r. Wszystkie nadesłane zgłoszenia utrzymują swoją ważność i spośród nich zostaną wyłonieni finaliści.
Lista finalistów zostanie ogłoszona wraz z nowym terminem koncertów finałowych.

 

Już po raz dziewiąty Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie przy współudziale Urzędu Miasta Piekary Śląskie oraz Ośrodka Kultury Andaluzja  zaprasza artystów amatorów i solistów do wzięcia udziału w Przeglądzie Amatorskich Twórczości Muzycznych. Do 10 marca czekamy na zgłoszenia uczestników spośród których zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka, która wystąpi na scenie Ośrodka Kultury Andaluzja 21 marca od godziny 14.00. Nagrodą w przeglądzie będzie występ podczas dni miasta oraz nagroda finansowa.

W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne (amatorskie czyli nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki) oraz wykonawcy, soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski. Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszeniową. Wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz od 1 do maksymalnie 2 utworów demo, które będą podstawą oceny zespołu/wykonawcy podczas eliminacji należy dostarczyć osobiście lub drogą mailową:

  • Osobiście – wydrukowane dokumenty oraz zgrane na płytę CD utwory – w zamkniętej kopercie do: Ośrodka Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich (pokój instruktorów), z dopiskiem „IX PRZEGLĄD AMATORSKICH TWÓRCZOŚCI MUZYCZNYCH SPI nie ŚPI”,
  • mailem na adres administrator@okandaluzja.pl wówczas utwory mogą być przesłane jako pliki mp3 lub zarejestrowane i umieszczone na serwisach muzycznych (np. YouTube) wówczas w mailu należy zamieścić działający link do utworów.

Podobnie, jak w ubiegłych latach w przeglądzie nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych, liczy się tylko profesjonalizm wykonania. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury w dniach 11-15 marca 2020r. przeprowadzi wybór zespołów, które wystąpią w koncercie finałowym. Ogłoszenie wyników eliminacji nastąpi 16 marca 2019r. Lista uczestników koncertu zostanie opublikowana na stronie www.okandaluzja.pl Przegląd finałowy odbędzie się 21 marca 2020r. w Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich (ul. Oświęcimska 45). Start o g.14.00

NASI PARTNERZY:


 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status