BRAK BILETÓW

BRAK BILETÓW

ŚLĄSKI WIECZÓR KABARETOWY

Szukasz idealnego prezentu dla Mamy?
Proponujemy bilet na prześmieszny program kabaretowy pt:
“Weź mie we stowie nikt sie nie dowie”
Wejdźcie z nami do świata legendarnych, śląskich stworoków, gdzie tradycja przeplata się z prozą dnia codziennego.

Czy to prawda, że Bóg najpierw stworzył Utopca? I czy możliwy jest związek ziemianki ze stworokiem? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Specjalnie dla Was wcielimy się w postaci z legend śląskich i przybliżymy ich świat w kabaretowych etiudach teatralnych, okraszonych piękną muzyką ludową, a wszystko to grane gwarą.

Dejcie pozór, bo takiego kabaretu jeszcze na Śląsku nie było!

23 maja 2019, g.18:00 🙂
Bilety: 20 zł (w tym kawa, herbata, słodki poczęstunek).
ZAPRASZAMY!

Ognista Małpa (Afa Fire – wersja śląsko-międzynarodowa), to grupa kabaretowa założona przez trójkę przyjaciół, których połączyła miłość do Śląska i jego godki. Swoje występy tworzą w oparciu o improwizację, wciągając jednocześnie publiczność w przebieg akcji. Swoimi działaniami starają się pokazać, iż posługiwanie się gwarą daje nieograniczone możliwości i tym samym zachęcają do posługiwania się nią na co dzień.

W 2019 roku Ognista Małpa zaprosiła do współpracy muzyków z zespołu Dejcie Pozór i w ten oto sposób powstał projekt kabaretowy Dejcie Pozór – Ognisto Małpa! Zespół tworzą:

Anna Bączek – Lieber
Ewelina Wojtak
Marcin Lieber

Karo Przewłoka
Aleksander Olo Mateja

NASI PARTNERZY:


 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status