Spotkanie poetyckie z …

Spotkanie poetyckie z …
 
 
Zapraszamy serdecznie na wieczór autorski, poetycką dyskusję i promocję książki “Inaczej niż w lustrze” (FONT 2018) .
 
Damian Dawid Nowak
urodził się w 1989 roku w Tarnowskich Górach. Pisze wiersze i prozę.
 
Jest autorem czterech książek poetyckich: Nieistotne (Miniatura 2014), Pożegnania (WFW 2015), Wczesne dojrzewanie (Mamiko 2016) oraz Inaczej niż w lustrze (FONT 2018). Swoją twórczość prezentował mieędzy innymi w TVP Kultura i Radiowej „Czwórce” oraz w antologiach i ogólnopolskich pismach literackich – między innymi w: „Afroncie”, „Akancie”, „Arteriach”, „Cegle”, „Helikopterze”, „Krytyce Literackiej”, „Migotaniach”, „MULTImediach”, „PoeciPolscy.pl”, „Poezji Dzisiaj”, “Śląsku”, „Wytrychu” .

Jest promotorem kultury azjatyckiej, autorem artykułów o tematyce kulinarnej i kulturalnej. Od 2013 roku jest redaktorem naczelnym GoodPlaceWarsaw.pl. W czasie wolnym dźwiga ciężary. Mieszka w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi Hanna Dikta – poetka i prozaiczka. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim, a także studium podyplomowe z historii na Uniwersytecie Opolskim. Laureatka kilkudziesięciu konkursów literackich. Mieszka z mężem i trojgiem dzieci w Piekarach Śląskich, gdzie pracuje jako nauczycielka języka polskiego i historii.

 

Po spotkaniu zachęcamy do prezentacji własnej twórczości.

Wstęp wolny.

NASI PARTNERZY: