SPI NIE ŚPI

SPI NIE ŚPI

Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych pod hasłem SPI NIE ŚPI!

Jesteś członkiem zespołu lub solistą? Zgłoś się do przeglądu i wygraj nagrodę pieniężną na dalszy rozwój swojej pasji. Zaproś wszystkich znajomych i wystąp przed szeroką publicznością!

Przegląd organizowany jest przez Młodzieżową Radę Miasta Piekary Śląskie oraz Przez Ośrodek Kultury Andaluzja. Obędzie się on 17 marca w OK Andaluzja przy ul. Oświęcimskiej 45 w Piekarach Śląskich.

Wydarzenie można śledzić na facebook’u pod adresem: https://www.facebook.com/events/536408353412811/

W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne oraz wykonawcy i soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski.  Aby dokonać zgłoszenia, należy dostarczyć: wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz od 1 do maksymalnie 3 utworów demo, które będą podstawą oceny zespołu/wykonawcy podczas eliminacji. Dokumenty oraz utwory, należy dostarczyć osobiście lub drogą mailową:

− Osobiście – wydrukowane dokumenty oraz zgrane na płytę CD utwory – w kopercie do: Urzędu Miasta Piekary Śląskie (biuro podawcze), z dopiskiem „VII Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI”,

− mailem na adres administrator@okandaluzja.pl wówczas utwory mogą być przesłane jako pliki mp3 lub zarejestrowane i umieszczone na serwisach muzycznych (np. You Tube). Wówczas w mailu należy zamieścić link do utworów.

Zgłoszenia i utwory należy dostarczyć maksymalnie do 5 marca.

Imprezę honorowym patronatem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wydarzenie można śledzić na facebook’u pod adresem: https://www.facebook.com/events/536408353412811/

Regulamin i karty zgłoszeń można znaleźć w załącznikach.

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

NASI PARTNERZY: