Koncert ARENA – nowy termin!!!!!

Koncert ARENA – nowy termin!!!!!

Koncert został przełożony na nowy termin
12 października 2022 roku!
Informujemy, że zakupione bilety utrzymują ważność!

Szczegóły – Dział Instruktorów OK Andaluzja
 32 2845620 wew 24.

Agencja artystyczna OSKAR oraz Ośrodek Kultury Andaluzja
w Piekarach Śląskich zapraszają na koncert grupy ARENA
z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Październikowa trasa promować będzie także nowy krążek zespołu zatytułowany “The Theory of Molecular Inheritance”.

Bilety już w sprzedaży, w cenie 99zł (109zł w dniu koncertu), dostępne jako:
Bilety kolekcjonerskie: OK Andaluzja
Od 1 czerwca 2022 bilety w cenie:
– przedsprzedaż 109 zł
– w dniu koncertu 139 zł.

____________________________
Brytyjska ARENA powraca do Polski!
W październiku zespół ARENA rusza w europejską trasę koncertową, żeby wspólnie z fanami świętować 25 lat istnienia. I tak, zagrają utwory z całego przekroju działalności! Muzycy pochwalili się już, że z tej okazji przygotowali specjalny rocznicowy set, w którym znajdą się kompozycje ze wszystkich dotychczas wydanych albumów. Trasa promować będzie także nowy, dziesiąty już krążek zespołu, zatytułowany “The Theory of Molecular Inheritance”, którego premiera zaplanowana jest właśnie na październik.
ARENA to jedna z bardziej zasłużonych grup z gatunku neo-progresywnego rocka. Zespół założony w 1995 roku przez perkusistę Micka Pointera (ex-Marillion) i klawiszowca Clive’a Nolana (Pendragon) szybko zyskał uznanie wśród fanów, a ich albumy, m. in. The Visitor i Contagion na stałe wpisały się w kanon muzyki progresywnej. Co ciekawe, ten drugi zajmuje szóste miejsce w historii najlepszych albumów neo-progresywnych wg portalu ProgArchives.com. Dotychczas w dorobku zespołu znajduje się 9 studyjnych albumów. Podczas licznych koncertów w 2019 roku zespół wielokrotnie udowadniał, że jest w znakomitej formie. Pozostaje więc tylko czekać na to, co zaprezentuje na nowym albumie w październiku.

NASI PARTNERZY:

 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status